top of page

MINUST

Sisearhitekt Kärt Tähema

 

 

Olen diplomeeritud sisearhitekt. Tegutsen sisekujunduse alal alates 2008 aastast. Disainitud ruum (avalik või privaatne) on olnud minu kireks ja hobiks aga juba pikemat aega.

 

Naudin ise head disaini ja tarku lahendusi  ja soovin seda pakkuda teistele. Kõige parem spikker harmooniliseks kujunduseks on meid ümbritsev loodus, milles näeme, kuidas värvid ja materjalid üksteisega sulanduvad ja üksteist täiustavad. Hea ruumikujundus peaks samamoodi aitama kaasa meie igapäevastele toimingutele, et peale ilu oleks ka mugav ja praktiline.

 

Hea kujundus on aegumatu, ja näeb hea välja ka moetrendide muutudes, kui peegeldab seda kasutavate inimeste omapära. Paljuski juhuslikku keskkonda on võimalik kohandada loomulikuks. Kuulates Teie soove on minu töö ühendada elukeskkond asjadega Teie ümber, et see muutuks hubaseks, ilusaks ja harmooniliseks ruumiks.

 

Jälgin kujunduses klassikalist joont, mis esindab ajatut, veatut ja puhast stiili ja millest ei väsi. Tähtis on minu jaoks leida ja luua hea ja kvaliteetne disain iga inimese võimaluste piirides.

 

Ruumikujundust pakun kõigile, kes tunnevad, et vajavad abi nii suuremates kui väiksemates küsimustes.

Iga projekt on omamoodi eriline, naudin neid ja soovin sinna alati anda oma parima.

 

Kirjutage ja loome koos!

 

 

 

KÄRT TÄHEMA

SISEARHITEKT

bottom of page